KrzysztofRekawek
- 2022–2026
- 20 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 130pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 683 min | 34:08 |
| Punkty | 130 | 6,5 |
| Zbiórki | 68 | 3,4 |
| — w ataku | 13 | 0,7 |
| — w obronie | 55 | 2,8 |
| Asysty | 60 | 3,0 |
| Przechwyty | 19 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 32 | 1,6 |
| Przewinienia | 28 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 154 | 7,7 |
- 37,2%FG51 z 137 z gry
- 37,7%3P23 z 61 za trzy
- 45,5%FT5 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 137 | 37,2% |
| Rzuty za dwa | 28 | 76 | 36,8% |
| Rzuty za trzy | 23 | 61 | 37,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 11 | 45,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 39:31 | 24 | 8,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 34,5% | 28,6% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 33:12 | 67 | 7,4 | 2,7 | 3,2 | 0,9 | 0,1 | 50,0% | 55,6% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 32:21 | 28 | 4,7 | 3,0 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 26,2% | 18,8% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 35:16 | 2 | 2,0 | 8,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 36:04 | 9 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






