Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 299 min | 33:12 |
| Punkty | 67 | 7,4 |
| Zbiórki | 24 | 2,7 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 21 | 2,3 |
| Asysty | 29 | 3,2 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 90 | 10,0 |
- 50,0%FG25 z 50 z gry
- 55,6%3P15 z 27 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 50 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 10 | 23 | 43,5% |
| Rzuty za trzy | 15 | 27 | 55,6% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z102 : 85 | 39:49 | 17 | 3 | 10 | |
| 25 kwi 2026 | Z88 : 81 | 30:33 | 6 | 6 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P78 : 83 | 39:55 | 14 | 0 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | P51 : 56 | 17:07 | 6 | 1 | 1 | |
| 28 mar 2026 | P65 : 89 | 38:37 | 2 | 3 | 3 | |
| 21 mar 2026 | P62 : 70 | 15:03 | 5 | 4 | 3 | |
| 15 mar 2026 | Z73 : 68 | 44:34 | 10 | 2 | 1 | |
| 21 lut 2026 | Z53 : 48 | 25:11 | 0 | 2 | 2 | |
| 15 lut 2026 | P49 : 52 | 48:00 | 7 | 3 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 20 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 39:31 | 24 | 8,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 34,5% | 28,6% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 33:12 | 67 | 7,4 | 2,7 | 3,2 | 0,9 | 0,1 | 50,0% | 55,6% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 32:21 | 28 | 4,7 | 3,0 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 26,2% | 18,8% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 35:16 | 2 | 2,0 | 8,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 36:04 | 9 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






