KrzysztofWisniewski
71GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 8WBA
- 2022–2026
- 81 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 10pktw 11 meczach
- 0,9pktna mecz
- 1,2zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 169 min | 15:22 |
| Punkty | 10 | 0,9 |
| Zbiórki | 13 | 1,2 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 12 | 1,1 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 8 | 0,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | -8 | -0,7 |
- 8,8%FG3 z 34 z gry
- 10,0%3P2 z 20 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 34 | 8,8% |
| Rzuty za dwa | 1 | 14 | 7,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 20 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P34 : 92 | 14:58 | 1 | 2 | 0 | |
| 10 maj 2026 | P67 : 75 | 27:43 | 2 | 2 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | Z60 : 54 | 13:40 | 3 | 1 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 44 | 13:34 | 1 | 0 | 0 | |
| 16 kwi 2026 | P49 : 68 | 1:36 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | P56 : 63 | 21:46 | 0 | 2 | 0 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 60 | 12:00 | 3 | 2 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 91 | 24:52 | 0 | 0 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 57 | 5:17 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P54 : 81 | 17:07 | 0 | 3 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P54 : 63 | 16:31 | 0 | 1 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 81 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 15:22 | 10 | 0,9 | 1,2 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 8,8% | 10,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 25:03 | 66 | 8,3 | 3,1 | 0,6 | 0,3 | 0,6 | 35,3% | 26,7% | 71,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 20:31 | 35 | 3,9 | 2,2 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 31,0% | 35,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 3 | 10:29 | 10 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:44 | 26 | 3,7 | 1,9 | 0,7 | 0,1 | 0,1 | 31,3% | 19,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 30:04 | 72 | 10,3 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,4 | 58,3% | 35,0% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 25:11 | 3 | 3,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 26:59 | 98 | 8,2 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 40,9% | 38,7% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 1 | 36:25 | 9 | 9,0 | 5,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 27,3% | 33,3% | 25,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 26:19 | 79 | 7,2 | 3,0 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 49,2% | 39,1% | 57,1% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 32:29 | 60 | 7,5 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 31,9% | 24,0% | 61,5% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 2 | 42:52 | 40 | 20,0 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 50,0% | 30,0% | 70,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






