KrzysztofWisniewski
71GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 81 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 60pktw 8 meczach
- 7,5pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 260 min | 32:29 |
| Punkty | 60 | 7,5 |
| Zbiórki | 23 | 2,9 |
| — w ataku | 8 | 1,0 |
| — w obronie | 15 | 1,9 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 32 | 4,0 |
- 31,9%FG23 z 72 z gry
- 24,0%3P6 z 25 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 72 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 47 | 36,2% |
| Rzuty za trzy | 6 | 25 | 24,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 gru 2022 | P45 : 71 | 21:55 | 10 | 3 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 66 | 36:04 | 2 | 1 | 0 | |
| 13 lis 2022 | P46 : 81 | 34:58 | 5 | 4 | 0 | |
| 6 lis 2022 | P75 : 81 | 29:07 | 9 | 6 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P59 : 60 | 32:01 | 10 | 2 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z63 : 59 | 41:27 | 12 | 2 | 2 | |
| 9 paź 2022 | P60 : 79 | 32:53 | 6 | 1 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z56 : 55 | 31:25 | 6 | 4 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 81 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 15:22 | 10 | 0,9 | 1,2 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 8,8% | 10,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 25:03 | 66 | 8,3 | 3,1 | 0,6 | 0,3 | 0,6 | 35,3% | 26,7% | 71,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 20:31 | 35 | 3,9 | 2,2 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 31,0% | 35,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 3 | 10:29 | 10 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:44 | 26 | 3,7 | 1,9 | 0,7 | 0,1 | 0,1 | 31,3% | 19,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 30:04 | 72 | 10,3 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,4 | 58,3% | 35,0% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 25:11 | 3 | 3,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 26:59 | 98 | 8,2 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 40,9% | 38,7% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 1 | 36:25 | 9 | 9,0 | 5,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 27,3% | 33,3% | 25,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 26:19 | 79 | 7,2 | 3,0 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 49,2% | 39,1% | 57,1% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 32:29 | 60 | 7,5 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 31,9% | 24,0% | 61,5% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 2 | 42:52 | 40 | 20,0 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 50,0% | 30,0% | 70,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






