LechTreichel
26WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 95 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 21pktw 10 meczach
- 2,1pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 189 min | 18:54 |
| Punkty | 21 | 2,1 |
| Zbiórki | 21 | 2,1 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 20 | 2,0 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 9 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 29 | 2,9 |
- 29,6%FG8 z 27 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 27 | 29,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P53 : 61 | 25:01 | 0 | 4 | 2 | |
| 17 maj 2025 | P59 : 65 | 16:13 | 0 | 3 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P58 : 62 | 18:15 | 0 | 1 | 1 | |
| 26 kwi 2025 | Z61 : 49 | 14:03 | 0 | 1 | 1 | |
| 12 kwi 2025 | Z67 : 48 | 13:43 | 6 | 1 | 1 | |
| 5 kwi 2025 | P66 : 87 | 18:49 | 0 | 2 | 4 | |
| 23 mar 2025 | Z49 : 46 | 21:52 | 8 | 1 | 1 | |
| 8 mar 2025 | P60 : 87 | 14:01 | 0 | 1 | 0 | |
| 1 mar 2025 | Z75 : 74 | 17:40 | 2 | 3 | 3 | |
| 22 lut 2025 | P49 : 50 | 29:23 | 5 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 29:09 | 9 | 2,3 | 3,8 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 12,0% | 14,3% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 25:27 | 40 | 4,0 | 3,5 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 20,6% | 20,8% | 44,4% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 26:55 | 34 | 3,4 | 2,5 | 2,5 | 0,6 | 0,0 | 18,6% | 17,8% | 44,4% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 18:54 | 21 | 2,1 | 2,1 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 29,6% | 22,7% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 29:55 | 31 | 3,1 | 3,7 | 2,8 | 0,9 | 0,0 | 14,8% | 16,3% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 25:22 | 49 | 6,1 | 3,1 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | 34,0% | 37,1% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 36:44 | 75 | 8,3 | 4,9 | 4,7 | 0,8 | 0,0 | 27,7% | 29,2% | 28,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 27:44 | 26 | 3,3 | 3,6 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 15,5% | 16,2% | 25,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 32:31 | 69 | 7,7 | 4,2 | 3,2 | 1,1 | 0,0 | 24,0% | 23,9% | 62,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 31:37 | 60 | 6,7 | 3,2 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 23,9% | 21,3% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 25:20 | 26 | 5,2 | 2,2 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 17,1% | 20,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 33:13 | 34 | 11,3 | 3,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 31,4% | 29,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






