LechTreichel
26WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 95 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 40pktw 10 meczach
- 4,0pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 254 min | 25:27 |
| Punkty | 40 | 4,0 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 28 | 2,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 7 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 32 | 3,2 |
- 20,6%FG13 z 63 z gry
- 20,8%3P10 z 48 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 63 | 20,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 15 | 20,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 48 | 20,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P61 : 109 | 41:40 | 8 | 2 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | P49 : 72 | 32:52 | 9 | 3 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P67 : 73 | 24:55 | 3 | 4 | 2 | |
| 11 kwi 2026 | P50 : 51 | 9:16 | 0 | 1 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z69 : 54 | 20:16 | 3 | 3 | 4 | |
| 22 mar 2026 | P49 : 59 | 26:03 | 3 | 2 | 3 | |
| 15 mar 2026 | P30 : 52 | 29:37 | 3 | 6 | 2 | |
| 7 mar 2026 | P47 : 73 | 11:48 | 4 | 4 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z96 : 25 | 27:10 | 1 | 5 | 5 | |
| 21 lut 2026 | P65 : 77 | 30:49 | 6 | 5 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 29:09 | 9 | 2,3 | 3,8 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 12,0% | 14,3% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 25:27 | 40 | 4,0 | 3,5 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 20,6% | 20,8% | 44,4% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 26:55 | 34 | 3,4 | 2,5 | 2,5 | 0,6 | 0,0 | 18,6% | 17,8% | 44,4% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 18:54 | 21 | 2,1 | 2,1 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 29,6% | 22,7% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 29:55 | 31 | 3,1 | 3,7 | 2,8 | 0,9 | 0,0 | 14,8% | 16,3% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 25:22 | 49 | 6,1 | 3,1 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | 34,0% | 37,1% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 36:44 | 75 | 8,3 | 4,9 | 4,7 | 0,8 | 0,0 | 27,7% | 29,2% | 28,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 27:44 | 26 | 3,3 | 3,6 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 15,5% | 16,2% | 25,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 32:31 | 69 | 7,7 | 4,2 | 3,2 | 1,1 | 0,0 | 24,0% | 23,9% | 62,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 31:37 | 60 | 6,7 | 3,2 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 23,9% | 21,3% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 25:20 | 26 | 5,2 | 2,2 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 17,1% | 20,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 33:13 | 34 | 11,3 | 3,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 31,4% | 29,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






