LeszekKrzeminski
- 2021–2024
- 55 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 168pktw karierze
- 3,1pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1238 min | 22:30 |
| Punkty | 168 | 3,1 |
| Zbiórki | 90 | 1,6 |
| — w ataku | 21 | 0,4 |
| — w obronie | 69 | 1,3 |
| Asysty | 30 | 0,5 |
| Przechwyty | 22 | 0,4 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 28 | 0,5 |
| Przewinienia | 105 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 138 | 2,5 |
- 31,6%FG66 z 209 z gry
- 26,2%3P32 z 122 za trzy
- 50,0%FT4 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 66 | 209 | 31,6% |
| Rzuty za dwa | 34 | 87 | 39,1% |
| Rzuty za trzy | 32 | 122 | 26,2% |
| Rzuty wolne | 4 | 8 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 19:17 | 21 | 2,3 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 29,6% | 29,4% | — |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 21:34 | 24 | 2,4 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 32,1% | 26,1% | — |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 17:03 | 14 | 1,6 | 0,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 27,8% | 27,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 26:05 | 43 | 4,8 | 4,0 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 34,0% | 23,1% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:18 | 48 | 4,0 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 28,8% | 22,9% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 22:09 | 18 | 3,0 | 1,8 | 0,7 | 0,5 | 0,2 | 41,2% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






