LeszekKrzeminski
6INIEMAMOCNI2. Liga · 3WBA
- 2021–2024
- 55 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 24pktw 10 meczach
- 2,4pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 21:34 |
| Punkty | 24 | 2,4 |
| Zbiórki | 10 | 1,0 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 6 | 0,6 |
| Asysty | 8 | 0,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,4 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 21 | 2,1 |
- 32,1%FG9 z 28 z gry
- 26,1%3P6 z 23 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 28 | 32,1% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 23 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P70 : 81 | 20:33 | 0 | 0 | 1 | |
| 26 lis 2023 | Z72 : 66 | 19:43 | 0 | 0 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P63 : 67 | 19:49 | 3 | 0 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z73 : 50 | 24:21 | 9 | 2 | 2 | |
| 5 lis 2023 | Z62 : 61 | 27:06 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 paź 2023 | Z83 : 65 | 19:40 | 6 | 4 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P70 : 91 | 21:58 | 0 | 2 | 0 | |
| 15 paź 2023 | P61 : 65 | 27:31 | 3 | 1 | 1 | |
| 7 paź 2023 | P53 : 56 | 9:01 | 0 | 0 | 1 | |
| 1 paź 2023 | P78 : 80 | 26:01 | 3 | 1 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 55 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 19:17 | 21 | 2,3 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 29,6% | 29,4% | — |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 21:34 | 24 | 2,4 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 32,1% | 26,1% | — |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 17:03 | 14 | 1,6 | 0,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 27,8% | 27,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 26:05 | 43 | 4,8 | 4,0 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 34,0% | 23,1% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:18 | 48 | 4,0 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 28,8% | 22,9% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 22:09 | 18 | 3,0 | 1,8 | 0,7 | 0,5 | 0,2 | 41,2% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






