Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 164 min | 40:54 |
| Punkty | 79 | 19,8 |
| Zbiórki | 22 | 5,5 |
| — w ataku | 6 | 1,5 |
| — w obronie | 16 | 4,0 |
| Asysty | 11 | 2,8 |
| Przechwyty | 8 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 2,3 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 74 | 18,5 |
- 47,6%FG30 z 63 z gry
- 47,6%3P10 z 21 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 63 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 10 | 21 | 47,6% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach MOOSES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | P73 : 75 | 43:38 | 29 | 11 | 3 | |
| 10 paź 2026 | P60 : 66 | 38:37 | 16 | 2 | 3 | |
| 3 paź 2026 | P50 : 56 | 41:01 | 16 | 5 | 1 | |
| 26 wrz 2026 | Z71 : 64 | 40:19 | 18 | 4 | 4 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 15 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 40:54 | 79 | 19,8 | 5,5 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 47,6% | 47,6% | 69,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 2 | 8:58 | 7 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 2 | 41:41 | 32 | 16,0 | 8,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 16,7% | 58,3% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 2 | 36:25 | 26 | 13,0 | 6,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 64,3% | 71,4% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:50 | 52 | 13,0 | 2,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 55,6% | 33,3% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






