
LukaszBak
- 2025–2026
- 35 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 204pktw karierze
- 5,8pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1127 min | 32:13 |
| Punkty | 204 | 5,8 |
| Zbiórki | 152 | 4,3 |
| — w ataku | 31 | 0,9 |
| — w obronie | 121 | 3,5 |
| Asysty | 126 | 3,6 |
| Przechwyty | 40 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 98 | 2,8 |
| Przewinienia | 71 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 49 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 215 | 6,1 |
- 31,2%FG81 z 260 z gry
- 17,8%3P16 z 90 za trzy
- 44,8%FT26 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 81 | 260 | 31,2% |
| Rzuty za dwa | 65 | 170 | 38,2% |
| Rzuty za trzy | 16 | 90 | 17,8% |
| Rzuty wolne | 26 | 58 | 44,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 24:30 | 7 | 1,8 | 2,8 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 23,1% | 16,7% | — |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 11 | 30:18 | 75 | 6,8 | 4,8 | 3,6 | 0,7 | 0,0 | 38,2% | 30,8% | 47,4% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 30:38 | 6 | 6,0 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 41:21 | 80 | 8,9 | 6,0 | 3,8 | 1,8 | 0,1 | 29,7% | 13,5% | 37,5% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 10 | 29:19 | 36 | 3,6 | 2,6 | 3,4 | 1,1 | 0,1 | 24,1% | 9,5% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






