
LukaszBak
15UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 35 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 80pktw 9 meczach
- 8,9pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 3,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 372 min | 41:21 |
| Punkty | 80 | 8,9 |
| Zbiórki | 54 | 6,0 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 42 | 4,7 |
| Asysty | 34 | 3,8 |
| Przechwyty | 16 | 1,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 36 | 4,0 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 56 | 6,2 |
- 29,7%FG33 z 111 z gry
- 13,5%3P5 z 37 za trzy
- 37,5%FT9 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 111 | 29,7% |
| Rzuty za dwa | 28 | 74 | 37,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 37 | 13,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 24 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2025 | Z65 : 57 | 45:22 | 2 | 1 | 4 | |
| 23 lis 2025 | P55 : 59 | 43:53 | 9 | 6 | 7 | |
| 16 lis 2025 | P28 : 75 | 48:00 | 16 | 5 | 4 | |
| 9 lis 2025 | Z58 : 39 | 43:25 | 15 | 10 | 4 | |
| 26 paź 2025 | Z68 : 61 | 39:07 | 6 | 5 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z62 : 61 | 48:00 | 12 | 9 | 5 | |
| 11 paź 2025 | P38 : 71 | 30:55 | 5 | 9 | 4 | |
| 5 paź 2025 | Z65 : 61 | 32:01 | 8 | 3 | 1 | |
| — | P53 : 64 | 41:28 | 7 | 6 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 24:30 | 7 | 1,8 | 2,8 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 23,1% | 16,7% | — |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 11 | 30:18 | 75 | 6,8 | 4,8 | 3,6 | 0,7 | 0,0 | 38,2% | 30,8% | 47,4% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 30:38 | 6 | 6,0 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 41:21 | 80 | 8,9 | 6,0 | 3,8 | 1,8 | 0,1 | 29,7% | 13,5% | 37,5% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 10 | 29:19 | 36 | 3,6 | 2,6 | 3,4 | 1,1 | 0,1 | 24,1% | 9,5% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






