ŁukaszBeresiński

HONEY BADGERS BIALOLEKA3HONEY BADGERS BIALOLEKABaraże · 8WBA

  • 2021–2026
  • 130 meczów w karierze
  • 12 sezonów
  • 6 drużyn
  • 2pktw 1 meczu
  • 2,0pktna mecz
  • 2,0zbna mecz
  • 1,0astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty28 min28:23
Punkty22,0
Zbiórki22,0
— w ataku00,0
— w obronie22,0
Asysty11,0
Przechwyty11,0
Bloki00,0
Straty00,0
Przewinienia00,0
Przewinienia rywali na nim00,0
Ocena (EFF)66,0
  • 100,0%FG1 z 1 z gry
  • —3Pani jednej próby za trzy
  • —FTani jednej próby z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry11100,0%
Rzuty za dwa11100,0%
Rzuty za trzy00—
Rzuty wolne00—

Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (8WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
14 cze 2026MDM SERWISP52 : 5928:23221

1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2021–2026 · 130 meczów · 12 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBALiga MistrzówHUTNIK WARSZAWA421:37133,32,52,30,50,062,5%50,0%—
9WBA3. LigaHONEY BADGERS BIALOLEKA124:1833,014,04,01,00,050,0%50,0%—
8WBALiga MistrzówHUTNIK WARSZAWA1126:03282,53,24,40,90,538,5%28,6%100,0%
8WBA2. LigaHONEY BADGERS BIALOLEKA924:43465,13,82,30,60,042,5%40,0%66,7%
8WBABarażeHONEY BADGERS BIALOLEKA128:2322,02,01,01,00,0100,0%——
7WBALiga MistrzówHUTNIK WARSZAWA34:4800,00,00,30,30,00,0%0,0%—
6WBALiga MistrzówHUTNIK WARSZAWA620:51111,83,32,20,20,230,8%25,0%—
6WBA2. LigaWOLVES334:39124,07,03,00,30,029,4%16,7%25,0%
5WBALiga MistrzówHUTNIK WARSZAWA1010:0960,60,91,20,10,030,0%0,0%—
5WBA2. LigaWOLVES425:22133,33,53,30,50,035,7%22,2%50,0%
4WBA1. LigaHUTNIK WARSZAWA1122:09292,62,12,70,30,135,5%31,8%—
4WBA2. LigaWOLVES729:20182,62,64,60,30,040,0%11,1%83,3%
3WBA1. LigaHUTNIK WARSZAWA923:48171,93,83,00,40,022,7%17,6%100,0%
3WBA3. LigaWOLVES835:32425,34,35,81,00,040,0%44,4%100,0%
3WBABarażeWOLVES122:3600,01,06,02,00,0———
2WBA3. LigaWOLVES629:16447,34,55,52,50,251,4%35,3%—
1WBA1. LigaAMIGOS914:52141,61,41,70,10,121,7%18,8%50,0%
UNBA 501. LigaAMIGOS832:12364,54,04,50,50,050,0%35,7%100,0%
49. Sezon - Jesień 20211. LigaTARGOWEK834:39648,03,94,61,50,055,0%58,6%60,0%
49. Sezon - Jesień 20212. LigaAMIGOS633:14223,74,03,31,20,033,3%22,2%0,0%
49. Sezon - Jesień 20212/3 LigaAMIGOS423:54205,03,53,81,30,070,0%66,7%100,0%
48. Sezon - Jesień 20201. LigaMM PROBASKET132:2855,03,06,04,00,028,6%33,3%—

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.