Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 176 min | 29:16 |
| Punkty | 44 | 7,3 |
| Zbiórki | 27 | 4,5 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 19 | 3,2 |
| Asysty | 33 | 5,5 |
| Przechwyty | 15 | 2,5 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,7 |
| Przewinienia | 4 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 92 | 15,3 |
- 51,4%FG19 z 37 z gry
- 35,3%3P6 z 17 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 37 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 13 | 20 | 65,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 17 | 35,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 maj 2023 | P54 : 61 | 37:10 | 10 | 2 | 4 | |
| 13 maj 2023 | P51 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 kwi 2023 | Z88 : 82 | 26:10 | 7 | 8 | 6 | |
| 15 kwi 2023 | Z52 : 51 | 36:00 | 3 | 7 | 7 | |
| 1 kwi 2023 | Z69 : 46 | 28:18 | 3 | 3 | 7 | |
| 25 mar 2023 | Z98 : 49 | 48:00 | 21 | 7 | 9 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 130 meczów · 12 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 21:37 | 13 | 3,3 | 2,5 | 2,3 | 0,5 | 0,0 | 62,5% | 50,0% | — |
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 24:18 | 3 | 3,0 | 14,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 26:03 | 28 | 2,5 | 3,2 | 4,4 | 0,9 | 0,5 | 38,5% | 28,6% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 24:43 | 46 | 5,1 | 3,8 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 42,5% | 40,0% | 66,7% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 28:23 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 4:48 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 20:51 | 11 | 1,8 | 3,3 | 2,2 | 0,2 | 0,2 | 30,8% | 25,0% | — |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 34:39 | 12 | 4,0 | 7,0 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 29,4% | 16,7% | 25,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 10:09 | 6 | 0,6 | 0,9 | 1,2 | 0,1 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 4 | 25:22 | 13 | 3,3 | 3,5 | 3,3 | 0,5 | 0,0 | 35,7% | 22,2% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 22:09 | 29 | 2,6 | 2,1 | 2,7 | 0,3 | 0,1 | 35,5% | 31,8% | — |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 29:20 | 18 | 2,6 | 2,6 | 4,6 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 11,1% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 23:48 | 17 | 1,9 | 3,8 | 3,0 | 0,4 | 0,0 | 22,7% | 17,6% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 35:32 | 42 | 5,3 | 4,3 | 5,8 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 44,4% | 100,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 22:36 | 0 | 0,0 | 1,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 6 | 29:16 | 44 | 7,3 | 4,5 | 5,5 | 2,5 | 0,2 | 51,4% | 35,3% | — |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 14:52 | 14 | 1,6 | 1,4 | 1,7 | 0,1 | 0,1 | 21,7% | 18,8% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 8 | 32:12 | 36 | 4,5 | 4,0 | 4,5 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 35,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 8 | 34:39 | 64 | 8,0 | 3,9 | 4,6 | 1,5 | 0,0 | 55,0% | 58,6% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 6 | 33:14 | 22 | 3,7 | 4,0 | 3,3 | 1,2 | 0,0 | 33,3% | 22,2% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 23:54 | 20 | 5,0 | 3,5 | 3,8 | 1,3 | 0,0 | 70,0% | 66,7% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 1 | 32:28 | 5 | 5,0 | 3,0 | 6,0 | 4,0 | 0,0 | 28,6% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






