LukaszBiegajlo
17AVENGALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2025
- 63 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 60pktw 5 meczach
- 12,0pktna mecz
- 8,4zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 199 min | 39:47 |
| Punkty | 60 | 12,0 |
| Zbiórki | 42 | 8,4 |
| — w ataku | 10 | 2,0 |
| — w obronie | 32 | 6,4 |
| Asysty | 21 | 4,2 |
| Przechwyty | 10 | 2,0 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 19 | 3,8 |
| Przewinienia | 7 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 93 | 18,6 |
- 60,0%FG24 z 40 z gry
- 33,3%3P4 z 12 za trzy
- 53,3%FT8 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 40 | 60,0% |
| Rzuty za dwa | 20 | 28 | 71,4% |
| Rzuty za trzy | 4 | 12 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 8 | 15 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | Z78 : 77 | 39:02 | 17 | 6 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z73 : 65 | 44:28 | 11 | 11 | 8 | |
| 17 lis 2024 | P62 : 67 | 38:04 | 13 | 10 | 5 | |
| 13 paź 2024 | P73 : 85 | 36:40 | 7 | 7 | 5 | |
| 6 paź 2024 | Z20 : 0 | 40:42 | 12 | 8 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 63 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 3 | 28:58 | 22 | 7,3 | 8,0 | 2,0 | 1,3 | 0,7 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 39:47 | 60 | 12,0 | 8,4 | 4,2 | 2,0 | 0,4 | 60,0% | 33,3% | 53,3% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 37:38 | 114 | 10,4 | 6,2 | 3,7 | 1,3 | 0,1 | 42,3% | 16,7% | 44,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 41:38 | 207 | 17,3 | 9,0 | 4,3 | 1,8 | 0,7 | 52,4% | 29,3% | 68,3% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 30:22 | 97 | 10,8 | 4,7 | 2,8 | 0,6 | 0,6 | 54,9% | 35,7% | 53,8% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 40:11 | 95 | 13,6 | 8,0 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 54,4% | 50,0% | 65,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 28:13 | 70 | 10,0 | 5,1 | 2,0 | 1,3 | 0,6 | 47,4% | 27,3% | 56,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 9 | 45:43 | 204 | 22,7 | 6,9 | 3,2 | 2,1 | 0,2 | 63,7% | 27,6% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






