Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 500 min | 41:38 |
| Punkty | 207 | 17,3 |
| Zbiórki | 108 | 9,0 |
| — w ataku | 30 | 2,5 |
| — w obronie | 78 | 6,5 |
| Asysty | 51 | 4,3 |
| Przechwyty | 22 | 1,8 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 41 | 3,4 |
| Przewinienia | 33 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 54 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 266 | 22,2 |
- 52,4%FG77 z 147 z gry
- 29,3%3P12 z 41 za trzy
- 68,3%FT41 z 60 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 147 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 65 | 106 | 61,3% |
| Rzuty za trzy | 12 | 41 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 41 | 60 | 68,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P77 : 79 | 39:08 | 18 | 5 | 3 | |
| 17 gru 2023 | P72 : 92 | 36:28 | 11 | 3 | 2 | |
| 3 gru 2023 | Z85 : 61 | 42:52 | 18 | 14 | 2 | |
| 26 lis 2023 | Z62 : 47 | 37:46 | 10 | 10 | 3 | |
| 19 lis 2023 | Z71 : 66 | 45:58 | 25 | 7 | 3 | |
| 12 lis 2023 | Z91 : 65 | 40:46 | 13 | 15 | 12 | |
| 5 lis 2023 | Z104 : 65 | 39:52 | 21 | 6 | 4 | |
| 29 paź 2023 | P71 : 74 | 53:00 | 18 | 11 | 9 | |
| 22 paź 2023 | Z77 : 61 | 48:00 | 30 | 10 | 4 | |
| 15 paź 2023 | Z106 : 68 | 41:36 | 22 | 11 | 4 | |
| 1 paź 2023 | P47 : 53 | 36:55 | 10 | 9 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | P46 : 70 | 37:10 | 11 | 7 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 63 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 3 | 28:58 | 22 | 7,3 | 8,0 | 2,0 | 1,3 | 0,7 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 39:47 | 60 | 12,0 | 8,4 | 4,2 | 2,0 | 0,4 | 60,0% | 33,3% | 53,3% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 37:38 | 114 | 10,4 | 6,2 | 3,7 | 1,3 | 0,1 | 42,3% | 16,7% | 44,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 41:38 | 207 | 17,3 | 9,0 | 4,3 | 1,8 | 0,7 | 52,4% | 29,3% | 68,3% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 30:22 | 97 | 10,8 | 4,7 | 2,8 | 0,6 | 0,6 | 54,9% | 35,7% | 53,8% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 40:11 | 95 | 13,6 | 8,0 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 54,4% | 50,0% | 65,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 28:13 | 70 | 10,0 | 5,1 | 2,0 | 1,3 | 0,6 | 47,4% | 27,3% | 56,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 9 | 45:43 | 204 | 22,7 | 6,9 | 3,2 | 2,1 | 0,2 | 63,7% | 27,6% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






