LukaszBiernacki
22OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2025
- 53 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 2pktw 2 meczach
- 1,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 22 min | 11:02 |
| Punkty | 2 | 1,0 |
| Zbiórki | 4 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 0,5 |
| — w obronie | 3 | 1,5 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 0,5 |
| Przewinienia | 5 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 3 | 1,5 |
- 33,3%FG1 z 3 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 1 | 1 | 100,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 lut 2021 | Z80 : 40 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 paź 2020 | P43 : 56 | 22:03 | 2 | 4 | 0 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 53 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 14:45 | 3 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 6,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 16:36 | 11 | 2,8 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,5 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 13:23 | 9 | 1,0 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 11,1% | 11,8% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 15:43 | 19 | 3,2 | 2,0 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 26,1% | 17,6% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 29:37 | 61 | 6,1 | 3,6 | 1,4 | 1,7 | 0,3 | 29,3% | 26,2% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 25:16 | 30 | 3,3 | 4,0 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 27,3% | 25,0% | — |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 28:49 | 18 | 2,0 | 4,0 | 1,2 | 1,7 | 0,7 | 26,7% | 12,5% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 11:02 | 2 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






