LukaszBiernacki
34OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 4WBA
- 2020–2025
- 53 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 19pktw 6 meczach
- 3,2pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 94 min | 15:43 |
| Punkty | 19 | 3,2 |
| Zbiórki | 12 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 0,2 |
| — w obronie | 11 | 1,8 |
| Asysty | 6 | 1,0 |
| Przechwyty | 7 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 8 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 18 | 3,0 |
- 26,1%FG6 z 23 z gry
- 17,6%3P3 z 17 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 23 | 26,1% |
| Rzuty za dwa | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z89 : 66 | 14:13 | 0 | 3 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z63 : 49 | 12:25 | 7 | 1 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | P59 : 73 | 18:04 | 1 | 2 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P56 : 65 | 17:25 | 3 | 0 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 85 | 14:46 | 2 | 3 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 48 | 17:22 | 6 | 3 | 4 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 53 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 14:45 | 3 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 6,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 16:36 | 11 | 2,8 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,5 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 13:23 | 9 | 1,0 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 11,1% | 11,8% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 15:43 | 19 | 3,2 | 2,0 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 26,1% | 17,6% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 29:37 | 61 | 6,1 | 3,6 | 1,4 | 1,7 | 0,3 | 29,3% | 26,2% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 25:16 | 30 | 3,3 | 4,0 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 27,3% | 25,0% | — |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 28:49 | 18 | 2,0 | 4,0 | 1,2 | 1,7 | 0,7 | 26,7% | 12,5% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 11:02 | 2 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






