
LukaszDabrowski
- 2024–2026
- 31 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 485pktw karierze
- 15,6pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1268 min | 40:54 |
| Punkty | 485 | 15,6 |
| Zbiórki | 124 | 4,0 |
| — w ataku | 21 | 0,7 |
| — w obronie | 103 | 3,3 |
| Asysty | 120 | 3,9 |
| Przechwyty | 43 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 86 | 2,8 |
| Przewinienia | 58 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 115 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 443 | 14,3 |
- 44,4%FG161 z 363 z gry
- 30,7%3P47 z 153 za trzy
- 73,0%FT116 z 159 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 161 | 363 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 114 | 210 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 47 | 153 | 30,7% |
| Rzuty wolne | 116 | 159 | 73,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 41:10 | 151 | 18,9 | 5,8 | 4,4 | 1,8 | 0,0 | 46,4% | 31,0% | 82,9% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 41:52 | 100 | 14,3 | 4,4 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 46,5% | 31,8% | 61,4% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 44:57 | 131 | 16,4 | 2,8 | 3,3 | 1,8 | 0,1 | 39,8% | 26,7% | 82,2% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 35:24 | 79 | 11,3 | 3,4 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 35,3% | 62,5% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 38:22 | 24 | 24,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






