
LukaszDabrowski
23MJSWISH BALLERS2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 31 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 131pktw 8 meczach
- 16,4pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 360 min | 44:57 |
| Punkty | 131 | 16,4 |
| Zbiórki | 22 | 2,8 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 17 | 2,1 |
| Asysty | 26 | 3,3 |
| Przechwyty | 14 | 1,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 28 | 3,5 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 96 | 12,0 |
- 39,8%FG41 z 103 z gry
- 26,7%3P12 z 45 za trzy
- 82,2%FT37 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 103 | 39,8% |
| Rzuty za dwa | 29 | 58 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 12 | 45 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 37 | 45 | 82,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2025 | P73 : 77 | 53:00 | 21 | 0 | 0 | |
| 17 maj 2025 | P57 : 66 | 40:19 | 10 | 0 | 3 | |
| 11 maj 2025 | P50 : 63 | 42:49 | 10 | 4 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | P46 : 71 | 42:53 | 6 | 2 | 4 | |
| 13 kwi 2025 | Z72 : 61 | 39:30 | 22 | 2 | 3 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 48:00 | 11 | 7 | 6 | |
| 8 mar 2025 | Z71 : 64 | 45:27 | 23 | 2 | 4 | |
| 23 lut 2025 | Z67 : 59 | 47:36 | 28 | 5 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 41:10 | 151 | 18,9 | 5,8 | 4,4 | 1,8 | 0,0 | 46,4% | 31,0% | 82,9% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 41:52 | 100 | 14,3 | 4,4 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 46,5% | 31,8% | 61,4% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 44:57 | 131 | 16,4 | 2,8 | 3,3 | 1,8 | 0,1 | 39,8% | 26,7% | 82,2% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 35:24 | 79 | 11,3 | 3,4 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 35,3% | 62,5% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 38:22 | 24 | 24,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






