
LukaszDabrowski
23MJSWISH BALLERS2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 31 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 151pktw 8 meczach
- 18,9pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 4,4astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 58,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 52,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 37,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 2punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 33,3%z gry w końcówkach1 z 3 rzutów z gry
- 33,3%wolne w końcówkach1 z 3 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 30 / 46 | 65,2% | 48,5% |
| Półdystans | 9 / 24 | 37,5% | 43,9% |
| Za trzy | 13 / 42 | 31,0% | 27,7% |
| Razem z gry | 52 / 112 | 46,4% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 34najwięcej punktówz MOOSES, 26 kwi 2026
- 10najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 10 maj 2026
- 10najwięcej asystz MOOSES, 26 kwi 2026
- 50najlepszy mecz (EFF)34 pkt, 6 zb, 10 as — z MOOSES, 26 kwi 2026
- 88 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 8 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2026 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1268 min | 40:54 |
| Punkty | 485 | 15,6 |
| Zbiórki | 124 | 4,0 |
| — w ataku | 21 | 0,7 |
| — w obronie | 103 | 3,3 |
| Asysty | 120 | 3,9 |
| Przechwyty | 43 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 86 | 2,8 |
| Przewinienia | 58 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 115 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 443 | 14,3 |
- 44,4%FG161 z 363 z gry
- 30,7%3P47 z 153 za trzy
- 73,0%FT116 z 159 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 161 | 363 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 114 | 210 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 47 | 153 | 30,7% |
| Rzuty wolne | 116 | 159 | 73,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz MOOSES, 26 kwi 2026
- Mecz 7+ asyst5 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 17 maj 2026
- Mecz 5+ przechwytówz MOOSES, 26 kwi 2026
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z FASOLKI, 15 lut 2026
- Double-double2 razy · ostatnio z NIE DAJ ZA TRZY, 10 maj 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 485
- 25 meczówrozegranych meczów: 31
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MOOSES26 kwi 202634pkt6zb10as50eff
FOR THE WIN17 maj 202619pkt7zb8as24eff
AMATORZY18 paź 202523pkt6zb4as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






