18 października 2025, 18:002. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
AMATORZYgospodarzwynik 74 do 81
MJSWISH BALLERSgość
Transmisja
WBA7 - 2. Liga: Amatorzy vs MJSWiSH — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahor Anikei | 9 | 45:22 | 19 | 8 | 19 | 42,1% | 5 | 12 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 | 14 | -19 |
| Yury Smirnou | 33 | 38:31 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 4 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | 4 | 5 | 1 | 17 | -9 |
| Gleb Pastukhou | 91 | 33:31 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 9 | -5 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 32:06 | 11 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 1 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | -5 |
| Pavlo Kardakov | 16 | 27:19 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 |
| Zakhar Yakubouski | 11 | 27:21 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | -11 |
| Aleksey Korolev | 20 | 12:13 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 17:48 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 3 |
| Tsimur Zarypau | 4 | 22:45 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 |
| Evgeny Rex | 66 | 8:03 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| Dzmitry Staravoitau | 19 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marina Tsitarenka | 13 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artsiom Yudovin | 77 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 264:59 | 74 | 29 | 70 | 41,4% | 18 | 35 | 11 | 35 | 31,4% | 5 | 12 | 41,7% | 27 | 13 | 14 | 17 | 15 | 1 | 15 | 20 | 13 | 71 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Dabrowski | 23 | 49:46 | 23 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 14 | 17 | 82,4% | 6 | 0 | 6 | 4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 11 | 23 | 5 |
| Maciej Zaremba | 6 | 50:25 | 17 | 8 | 16 | 50,0% | 8 | 14 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 15 | 4 |
| Filip Zok | 44 | 35:28 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 4 | 5 | 80,0% | 7 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 17 | 3 |
| Kamil Kulinski | 55 | 38:22 | 12 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 20 | 5 |
| Michal Kowalski | 3 | 32:53 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 | 14 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 27:41 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 |
| Michal Alster | 36 | 27:07 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | -1 |
| Michal Jedrzejkowski | 9 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuba Leszewski | 15 | 3:13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Razem | — | 264:55 | 81 | 28 | 50 | 56,0% | 27 | 45 | 1 | 5 | 20,0% | 24 | 29 | 82,8% | 32 | 6 | 26 | 11 | 10 | 2 | 18 | 13 | 20 | 91 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMATORZY | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/35 · 51,4% | 5427/45 · 60,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/35 · 31,4%, lepszy wynik | 31/5 · 20,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/12 · 41,7% | 2424/29 · 82,8%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 14 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 15, lepszy wynik | 10 |
| Straty mniej = lepiej | 15, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
52 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
AMATORZY
MJSWISH BALLERS






