Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 429 min | 35:45 |
| Punkty | 111 | 9,3 |
| Zbiórki | 36 | 3,0 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 34 | 2,8 |
| Asysty | 43 | 3,6 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 29 | 2,4 |
| Przewinienia | 18 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 87 | 7,3 |
- 35,6%FG42 z 118 z gry
- 31,8%3P21 z 66 za trzy
- 46,2%FT6 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 118 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 21 | 52 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 21 | 66 | 31,8% |
| Rzuty wolne | 6 | 13 | 46,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z82 : 78 | 41:42 | 10 | 7 | 3 | |
| 15 sty 2023 | P71 : 71 | 48:55 | 15 | 4 | 2 | |
| 14 sty 2023 | P62 : 75 | 48:00 | 13 | 5 | 1 | |
| 18 gru 2022 | Z73 : 57 | 29:41 | 9 | 1 | 4 | |
| 11 gru 2022 | P73 : 78 | 44:42 | 19 | 0 | 5 | |
| 4 gru 2022 | Z63 : 60 | 46:07 | 9 | 5 | 4 | |
| 27 lis 2022 | Z78 : 70 | 41:52 | 15 | 3 | 10 | |
| 20 lis 2022 | P83 : 96 | 30:55 | 5 | 2 | 6 | |
| 23 paź 2022 | Z77 : 54 | 19:48 | 4 | 1 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z52 : 38 | 21:52 | 2 | 2 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z79 : 60 | 23:25 | 2 | 4 | 3 | |
| 2 paź 2022 | P79 : 84 | 31:55 | 8 | 2 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 36 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 1 | 13:54 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 1 | 26:11 | 3 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:43 | 23 | 23,0 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 39,1% | 27,3% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 28:33 | 81 | 6,8 | 2,7 | 2,2 | 0,8 | 0,1 | 33,8% | 32,1% | 70,6% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 35:45 | 111 | 9,3 | 3,0 | 3,6 | 0,7 | 0,1 | 35,6% | 31,8% | 46,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 9 | 39:17 | 70 | 7,8 | 2,2 | 2,1 | 1,0 | 0,3 | 30,7% | 31,7% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






