ŁukaszJaworowski
- 2024–2026
- 39 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 365pktw karierze
- 9,4pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1353 min | 34:42 |
| Punkty | 365 | 9,4 |
| Zbiórki | 180 | 4,6 |
| — w ataku | 48 | 1,2 |
| — w obronie | 132 | 3,4 |
| Asysty | 109 | 2,8 |
| Przechwyty | 38 | 1,0 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 75 | 1,9 |
| Przewinienia | 73 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 417 | 10,7 |
- 40,2%FG134 z 333 z gry
- 32,8%3P64 z 195 za trzy
- 76,7%FT33 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 134 | 333 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 70 | 138 | 50,7% |
| Rzuty za trzy | 64 | 195 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 33 | 43 | 76,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 39:01 | 15 | 7,5 | 9,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,3% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 10 | 35:14 | 74 | 7,4 | 3,5 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | 33,8% | 29,6% | 80,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 8 | 32:23 | 76 | 9,5 | 3,9 | 2,5 | 1,0 | 0,4 | 38,6% | 37,8% | 62,5% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 10 | 33:34 | 125 | 12,5 | 4,7 | 2,9 | 0,5 | 0,1 | 47,4% | 46,3% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 37:22 | 73 | 9,1 | 5,6 | 3,5 | 1,4 | 0,4 | 43,5% | 15,2% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 1 | 29:07 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






