ŁukaszJaworowski
0PUMY BETONU1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 74pktw 10 meczach
- 7,4pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 35:14 |
| Punkty | 74 | 7,4 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 73 | 7,3 |
- 33,8%FG25 z 74 z gry
- 29,6%3P16 z 54 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 74 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 9 | 20 | 45,0% |
| Rzuty za trzy | 16 | 54 | 29,6% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P70 : 81 | 26:43 | 7 | 4 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | P67 : 87 | 36:27 | 8 | 3 | 4 | |
| 18 kwi 2026 | P32 : 72 | 38:04 | 2 | 1 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | Z64 : 41 | 34:53 | 7 | 7 | 2 | |
| 28 mar 2026 | P47 : 52 | 28:00 | 4 | 1 | 3 | |
| 22 mar 2026 | P48 : 56 | 38:52 | 3 | 9 | 3 | |
| 15 mar 2026 | Z61 : 58 | 38:58 | 8 | 2 | 3 | |
| 8 mar 2026 | P54 : 57 | 44:37 | 18 | 5 | 3 | |
| 28 lut 2026 | Z67 : 54 | 26:25 | 5 | 0 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P56 : 65 | 39:25 | 12 | 3 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 39:01 | 15 | 7,5 | 9,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,3% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 10 | 35:14 | 74 | 7,4 | 3,5 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | 33,8% | 29,6% | 80,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 8 | 32:23 | 76 | 9,5 | 3,9 | 2,5 | 1,0 | 0,4 | 38,6% | 37,8% | 62,5% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 10 | 33:34 | 125 | 12,5 | 4,7 | 2,9 | 0,5 | 0,1 | 47,4% | 46,3% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 37:22 | 73 | 9,1 | 5,6 | 3,5 | 1,4 | 0,4 | 43,5% | 15,2% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 1 | 29:07 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






