Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 146 min | 36:25 |
| Punkty | 43 | 10,8 |
| Zbiórki | 19 | 4,8 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 16 | 4,0 |
| Asysty | 7 | 1,8 |
| Przechwyty | 9 | 2,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 50 | 12,5 |
- 42,1%FG16 z 38 z gry
- 44,0%3P11 z 25 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za dwa | 5 | 13 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 11 | 25 | 44,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P0 : 20 | 27:25 | 7 | 1 | 1 | |
| 22 maj 2022 | P68 : 100 | 28:46 | 3 | 4 | 1 | |
| 15 maj 2022 | Z61 : 59 | 41:27 | 12 | 6 | 4 | |
| 8 maj 2022 | P67 : 71 | 48:00 | 21 | 8 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 38 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 5 | 34:41 | 64 | 12,8 | 3,2 | 2,6 | 1,6 | 0,4 | 50,0% | 40,0% | 53,3% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 2 | 22:43 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0% | — | 0,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 2 | 29:51 | 4 | 2,0 | 5,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | — | — |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 6 | 24:21 | 31 | 5,2 | 6,0 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 40,6% | 16,7% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 2 | 29:01 | 10 | 5,0 | 4,0 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 22,2% | 18,2% | — |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 4 | 36:25 | 43 | 10,8 | 4,8 | 1,8 | 2,3 | 0,0 | 42,1% | 44,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 6 | 29:11 | 38 | 6,3 | 4,0 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 25,5% | 30,8% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 36:13 | 57 | 9,5 | 3,7 | 2,2 | 1,5 | 0,0 | 34,5% | 35,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 36:06 | 61 | 15,3 | 4,0 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 46,8% | 42,1% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






