ŁukaszSzlązak
55PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2020–2026
- 129 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 2 drużyny
- 23pktw 4 meczach
- 5,8pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 42,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 42,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 80,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 2 / 3 | 66,7% | 51,3% |
| Półdystans | 0 / 2 | 0,0% | 47,1% |
| Za trzy | 6 / 21 | 28,6% | 28,4% |
| Razem z gry | 8 / 26 | 30,8% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz GET WOW TEAM, 27 wrz 2026
- 4najwięcej zbiórekz INDEX MOCY, 11 paź 2026
- 3najwięcej asystz POLIBUDA, 4 paź 2026
- 8najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 0 zb, 2 as — z GET WOW TEAM, 27 wrz 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 129 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3525 min | 27:20 |
| Punkty | 978 | 7,6 |
| Zbiórki | 241 | 1,9 |
| — w ataku | 45 | 0,3 |
| — w obronie | 196 | 1,5 |
| Asysty | 228 | 1,8 |
| Przechwyty | 62 | 0,5 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 116 | 0,9 |
| Przewinienia | 133 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 130 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 668 | 5,2 |
- 31,4%FG315 z 1003 z gry
- 29,3%3P220 z 751 za trzy
- 76,2%FT128 z 168 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 315 | 1003 | 31,4% |
| Rzuty za dwa | 95 | 252 | 37,7% |
| Rzuty za trzy | 220 | 751 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 128 | 168 | 76,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz MDM SERWIS, 5 lis 2023
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z OSTAP RUSZTOWANIA, 26 lis 2023
- Mecz 4+ trójki18 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 2 mar 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 978
- 50 meczówrozegranych meczów: 123
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MDM SERWIS5 lis 202332pkt4zb3as32eff
AVENGA4 cze 202327pkt1zb0as25eff
HUTNICZE WILKI2 mar 202521pkt1zb2as24eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






