Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 312 min | 26:02 |
| Punkty | 87 | 7,3 |
| Zbiórki | 81 | 6,8 |
| — w ataku | 29 | 2,4 |
| — w obronie | 52 | 4,3 |
| Asysty | 16 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 14 | 1,2 |
| Straty | 12 | 1,0 |
| Przewinienia | 28 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 153 | 12,8 |
- 51,9%FG40 z 77 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 77,8%FT7 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 77 | 51,9% |
| Rzuty za dwa | 40 | 77 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 7 | 9 | 77,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 gru 2023 | P50 : 77 | 23:07 | 2 | 8 | 1 | |
| 10 gru 2023 | P68 : 74 | 32:28 | 10 | 9 | 0 | |
| 3 gru 2023 | Z70 : 68 | 48:00 | 12 | 7 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P69 : 75 | 21:06 | 12 | 6 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z85 : 58 | 29:07 | 10 | 9 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z86 : 62 | 27:16 | 6 | 9 | 4 | |
| 29 paź 2023 | Z74 : 71 | 13:37 | 4 | 5 | 3 | |
| 22 paź 2023 | Z91 : 64 | 26:18 | 6 | 5 | 3 | |
| 15 paź 2023 | Z97 : 63 | 29:19 | 8 | 7 | 1 | |
| 8 paź 2023 | P69 : 73 | 18:16 | 5 | 4 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z72 : 69 | 20:36 | 6 | 7 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z108 : 83 | 23:10 | 6 | 5 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 104 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 24:17 | 27 | 6,8 | 7,0 | 1,3 | 1,8 | 1,8 | 38,7% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 29:20 | 119 | 9,9 | 5,8 | 0,9 | 0,8 | 1,5 | 54,6% | 50,0% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 9 | 27:05 | 100 | 11,1 | 8,6 | 1,0 | 0,6 | 1,2 | 53,0% | 0,0% | 63,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 20:24 | 70 | 7,0 | 7,0 | 0,7 | 0,5 | 1,0 | 56,9% | — | 80,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 22:59 | 81 | 8,1 | 6,8 | 0,6 | 0,7 | 0,7 | 54,8% | 0,0% | 76,5% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 28:44 | 122 | 10,2 | 6,3 | 1,4 | 0,9 | 1,3 | 57,9% | 100,0% | 90,9% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 26:02 | 87 | 7,3 | 6,8 | 1,3 | 0,5 | 1,2 | 51,9% | — | 77,8% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 23:14 | 55 | 6,1 | 4,6 | 1,0 | 0,4 | 0,9 | 48,1% | — | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 23:34 | 67 | 8,4 | 5,8 | 1,1 | 0,4 | 1,5 | 53,4% | 0,0% | 35,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 10 | 27:22 | 93 | 9,3 | 7,2 | 0,7 | 1,3 | 1,8 | 51,2% | 0,0% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 8 | 17:20 | 49 | 6,1 | 4,3 | 0,4 | 0,4 | 1,1 | 46,7% | 0,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






