12 listopada 2023, 15:451. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
NTLgospodarzwynik 58 do 85
POLIBUDAgość
Transmisja
1 Liga: Polibuda vs. NTL — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Jurczak | 23 | 28:23 | 18 | 7 | 19 | 36,8% | 3 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 13 | -19 |
| Marcin Korkosz | 9 | 37:46 | 14 | 4 | 17 | 23,5% | 2 | 9 | 2 | 8 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -21 |
| Maksymilian Sloniewski | 33 | 45:22 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 15 | -19 |
| Piotr Szulc | 30 | 34:22 | 7 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 7 | -27 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 28:04 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 1 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -14 |
| Patryk Jasinski | 1 | 37:47 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | -18 |
| Bartek Sobczak | 7 | 28:13 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -1 | -17 |
| Razem | — | 239:57 | 58 | 20 | 69 | 29,0% | 8 | 32 | 12 | 37 | 32,4% | 6 | 7 | 85,7% | 31 | 9 | 22 | 17 | 5 | 2 | 11 | 11 | 8 | 52 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Komala | 9 | 24:18 | 18 | 6 | 10 | 60,0% | 0 | 1 | 6 | 9 | 66,7% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 7 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 37:53 | 16 | 6 | 10 | 60,0% | 4 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 21 | 24 |
| Michal Sosin | 11 | 32:04 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 19 | 21 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 33:25 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 21 | 9 |
| Darek Kubica | 8 | 34:21 | 11 | 4 | 18 | 22,2% | 3 | 10 | 1 | 8 | 12,5% | 2 | 4 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | 28 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 29:07 | 10 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 23 | 24 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 18:56 | 7 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 3 |
| Piotr Jankowski | 3 | 29:52 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 19 |
| Razem | — | 239:56 | 85 | 33 | 73 | 45,2% | 22 | 42 | 11 | 31 | 35,5% | 8 | 12 | 66,7% | 51 | 17 | 34 | 29 | 7 | 3 | 11 | 8 | 11 | 120 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NTL | POLIBUDA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 168/32 · 25,0% | 4422/42 · 52,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3612/37 · 32,4% | 3311/31 · 35,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/7 · 85,7%, lepszy wynik | 88/12 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 22 | 34, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 29, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 12 listopada 2023
- 12:00
FASOLKI
VABANK61:70 - 12:00
AMBITNI AMATORZY
HOMIES50:85 - 13:15
GKS TACHIMETR
WOLVES71:100 - 13:15
WARSAW GREEN GOOSE
THAISTY TIGERS51:57 - 14:30
BANKSTERS
PIASECZUSETS62:82 - 14:30
HANTLE I GARY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:67 - 15:45
INIEMAMOCNI
TEAM EUROPE73:50 - 17:00
HUTNIK WARSZAWA
MDM SERWIS93:73 - 17:00
MSJ VISION
BAT MOCY65:91 - 18:15
BLAZERS
GET WOW TEAM78:46 - 18:15
FOR THE WIN
TARCHO TERROR67:47 - 19:30
NIE DAJ ZA TRZY
OSTAP RUSZTOWANIA69:53 - 20:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI91:65






