MaciejFiziar
6KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 32pktw 5 meczach
- 6,4pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 31:11 |
| Punkty | 32 | 6,4 |
| Zbiórki | 29 | 5,8 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 25 | 5,0 |
| Asysty | 20 | 4,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 2,4 |
| Przewinienia | 8 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 53 | 10,6 |
- 41,4%FG12 z 29 z gry
- 27,3%3P3 z 11 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 29 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 18 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 11 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z64 : 47 | 27:22 | 6 | 7 | 2 | |
| 18 maj 2025 | P59 : 68 | 34:25 | 5 | 9 | 5 | |
| 11 maj 2025 | P42 : 45 | 18:28 | 0 | 1 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | P59 : 66 | 33:19 | 3 | 4 | 6 | |
| 15 mar 2025 | Z64 : 60 | 42:21 | 18 | 8 | 5 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 0:21 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 26:16 | 20 | 4,0 | 3,8 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | 25,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 12 | 30:39 | 56 | 4,7 | 5,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 9,1% | 37,5% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 9 | 34:20 | 52 | 5,8 | 6,1 | 4,6 | 1,8 | 0,0 | 48,0% | 26,7% | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 31:11 | 32 | 6,4 | 5,8 | 4,0 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 27,3% | 71,4% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 28:04 | 6 | 6,0 | 9,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 25:31 | 19 | 3,8 | 4,4 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 36:08 | 79 | 9,9 | 6,8 | 4,8 | 0,9 | 0,1 | 52,8% | 47,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






