MaciejFiziar
6TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 56pktw 12 meczach
- 4,7pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 30:39 |
| Punkty | 56 | 4,7 |
| Zbiórki | 64 | 5,3 |
| — w ataku | 13 | 1,1 |
| — w obronie | 51 | 4,3 |
| Asysty | 51 | 4,3 |
| Przechwyty | 12 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 101 | 8,4 |
- 32,0%FG24 z 75 z gry
- 9,1%3P2 z 22 za trzy
- 37,5%FT6 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 75 | 32,0% |
| Rzuty za dwa | 22 | 53 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 22 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 6 | 16 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z84 : 58 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z66 : 44 | 37:49 | 2 | 1 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z80 : 60 | 37:25 | 3 | 3 | 7 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 56 | 29:37 | 6 | 1 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | P59 : 61 | 29:46 | 2 | 4 | 6 | |
| 11 kwi 2026 | P69 : 71 | 37:28 | 2 | 5 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z83 : 61 | 43:19 | 6 | 9 | 11 | |
| 14 mar 2026 | Z94 : 66 | 24:55 | 11 | 3 | 3 | |
| 8 mar 2026 | Z79 : 70 | 27:19 | 5 | 6 | 4 | |
| 1 mar 2026 | Z72 : 52 | 26:46 | 5 | 8 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z94 : 48 | 26:04 | 7 | 4 | 4 | |
| 15 lut 2026 | Z69 : 62 | 47:22 | 7 | 20 | 6 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 0:21 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 26:16 | 20 | 4,0 | 3,8 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | 25,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 12 | 30:39 | 56 | 4,7 | 5,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 9,1% | 37,5% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 9 | 34:20 | 52 | 5,8 | 6,1 | 4,6 | 1,8 | 0,0 | 48,0% | 26,7% | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 31:11 | 32 | 6,4 | 5,8 | 4,0 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 27,3% | 71,4% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 28:04 | 6 | 6,0 | 9,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 25:31 | 19 | 3,8 | 4,4 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 36:08 | 79 | 9,9 | 6,8 | 4,8 | 0,9 | 0,1 | 52,8% | 47,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






