MaciejGolaszewski
42MJSWISH ROOKIES3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 49 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 5pktw 1 meczu
- 5,0pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 34 min | 34:28 |
| Punkty | 5 | 5,0 |
| Zbiórki | 7 | 7,0 |
| — w ataku | 2 | 2,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 8 | 8,0 |
- 25,0%FG1 z 4 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach MJSWISH ROOKIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 lut 2026 | P43 : 60 | 34:28 | 5 | 7 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 49 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 2 | 25:46 | 4 | 2,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 21:04 | 17 | 2,8 | 2,5 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | — | 35,7% |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 34:28 | 5 | 5,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | — | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 20:35 | 11 | 1,4 | 2,4 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 26,7% | 0,0% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 32:49 | 21 | 3,5 | 4,2 | 0,8 | 0,2 | 0,2 | 38,1% | 0,0% | 45,5% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 5 | 28:33 | 21 | 4,2 | 4,2 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 32,0% | — | 41,7% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 33:44 | 22 | 3,7 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,1% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 26:18 | 9 | 2,3 | 3,5 | 1,0 | 0,3 | 0,5 | 21,1% | — | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 14:26 | 6 | 1,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 0,0 | 20,0% | — | 36,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 1 | 2:52 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 32:50 | 20 | 4,0 | 6,2 | 2,0 | 0,4 | 0,2 | 27,6% | — | 30,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






