MaciejGolaszewski
42MJSWISH BALLERS2. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 49 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 11pktw 8 meczach
- 1,4pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 165 min | 20:35 |
| Punkty | 11 | 1,4 |
| Zbiórki | 19 | 2,4 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 14 | 1,8 |
| Asysty | 8 | 1,0 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 11 | 1,4 |
- 26,7%FG4 z 15 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 42,9%FT3 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty za dwa | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 7 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P48 : 57 | 26:01 | 2 | 3 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P53 : 64 | 28:52 | 0 | 1 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z71 : 68 | 36:49 | 4 | 5 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z53 : 51 | 16:45 | 0 | 2 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z81 : 74 | 27:41 | 3 | 2 | 4 | |
| 11 paź 2025 | Z66 : 65 | 1:08 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 paź 2025 | Z79 : 53 | 1:48 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | Z75 : 42 | 25:34 | 2 | 6 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 49 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 2 | 25:46 | 4 | 2,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 21:04 | 17 | 2,8 | 2,5 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | — | 35,7% |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 34:28 | 5 | 5,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | — | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 20:35 | 11 | 1,4 | 2,4 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 26,7% | 0,0% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 32:49 | 21 | 3,5 | 4,2 | 0,8 | 0,2 | 0,2 | 38,1% | 0,0% | 45,5% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 5 | 28:33 | 21 | 4,2 | 4,2 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 32,0% | — | 41,7% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 33:44 | 22 | 3,7 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,1% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 26:18 | 9 | 2,3 | 3,5 | 1,0 | 0,3 | 0,5 | 21,1% | — | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 14:26 | 6 | 1,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 0,0 | 20,0% | — | 36,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 1 | 2:52 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 32:50 | 20 | 4,0 | 6,2 | 2,0 | 0,4 | 0,2 | 27,6% | — | 30,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






