MaciejJamorski
- 2023–2026
- 63 mecze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 249pktw karierze
- 4,0pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1864 min | 29:35 |
| Punkty | 249 | 4,0 |
| Zbiórki | 177 | 2,8 |
| — w ataku | 55 | 0,9 |
| — w obronie | 122 | 1,9 |
| Asysty | 78 | 1,2 |
| Przechwyty | 71 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 113 | 1,8 |
| Przewinienia | 49 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 99 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 274 | 4,3 |
- 38,6%FG90 z 233 z gry
- 21,5%3P20 z 93 za trzy
- 51,6%FT49 z 95 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 90 | 233 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 70 | 140 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 20 | 93 | 21,5% |
| Rzuty wolne | 49 | 95 | 51,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 32:31 | 38 | 3,5 | 2,8 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 27,9% | 20,0% | 47,4% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 38:59 | 31 | 4,4 | 4,9 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 39,3% | 11,1% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 34:53 | 78 | 6,5 | 3,9 | 1,2 | 1,8 | 0,0 | 43,5% | 16,7% | 54,1% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 26:25 | 2 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 23:33 | 40 | 3,6 | 2,1 | 1,6 | 1,5 | 0,0 | 44,1% | 31,3% | 55,6% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 23:17 | 24 | 2,7 | 0,9 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 40,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 24:55 | 27 | 2,7 | 2,2 | 1,2 | 1,1 | 0,0 | 37,9% | 22,2% | 42,9% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 23:07 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






