MaciejJamorski
12TARCHO TERROR3. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 63 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 78pktw 12 meczach
- 6,5pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 419 min | 34:53 |
| Punkty | 78 | 6,5 |
| Zbiórki | 47 | 3,9 |
| — w ataku | 17 | 1,4 |
| — w obronie | 30 | 2,5 |
| Asysty | 14 | 1,2 |
| Przechwyty | 21 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 2,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 84 | 7,0 |
- 43,5%FG27 z 62 z gry
- 16,7%3P4 z 24 za trzy
- 54,1%FT20 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 62 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 23 | 38 | 60,5% |
| Rzuty za trzy | 4 | 24 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 20 | 37 | 54,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P43 : 58 | 18:23 | 4 | 2 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z92 : 90 | 48:52 | 4 | 2 | 1 | |
| 31 maj 2025 | Z68 : 62 | 49:22 | 12 | 5 | 0 | |
| 25 maj 2025 | Z52 : 42 | 24:55 | 5 | 4 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z65 : 59 | 40:46 | 9 | 4 | 1 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 57 | 27:56 | 5 | 3 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | Z74 : 54 | 42:25 | 10 | 6 | 4 | |
| 13 kwi 2025 | P77 : 82 | 33:04 | 2 | 5 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | Z89 : 60 | 32:06 | 2 | 3 | 0 | |
| 15 mar 2025 | Z114 : 70 | 32:55 | 11 | 1 | 2 | |
| 1 mar 2025 | P59 : 67 | 36:06 | 10 | 6 | 0 | |
| 23 lut 2025 | P57 : 62 | 31:40 | 4 | 6 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 63 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 32:31 | 38 | 3,5 | 2,8 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 27,9% | 20,0% | 47,4% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 38:59 | 31 | 4,4 | 4,9 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 39,3% | 11,1% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 34:53 | 78 | 6,5 | 3,9 | 1,2 | 1,8 | 0,0 | 43,5% | 16,7% | 54,1% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 26:25 | 2 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 23:33 | 40 | 3,6 | 2,1 | 1,6 | 1,5 | 0,0 | 44,1% | 31,3% | 55,6% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 23:17 | 24 | 2,7 | 0,9 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 40,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 24:55 | 27 | 2,7 | 2,2 | 1,2 | 1,1 | 0,0 | 37,9% | 22,2% | 42,9% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 23:07 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






