Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 28:50 |
| Punkty | 62 | 6,2 |
| Zbiórki | 43 | 4,3 |
| — w ataku | 12 | 1,2 |
| — w obronie | 31 | 3,1 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 7 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 54 | 5,4 |
- 32,5%FG27 z 83 z gry
- 0,0%3P0 z 8 za trzy
- 72,7%FT8 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 83 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 27 | 75 | 36,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 11 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P31 : 52 | 40:42 | 2 | 6 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z73 : 63 | 25:33 | 8 | 4 | 2 | |
| 20 kwi 2024 | Z75 : 70 | 48:00 | 13 | 11 | 4 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 96 | 31:34 | 8 | 4 | 1 | |
| 23 mar 2024 | Z71 : 51 | 23:52 | 2 | 2 | 1 | |
| 16 mar 2024 | Z41 : 39 | 15:50 | 8 | 2 | 0 | |
| 9 mar 2024 | P59 : 63 | 29:33 | 2 | 6 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z75 : 66 | 21:31 | 5 | 3 | 2 | |
| 24 lut 2024 | P38 : 56 | 26:10 | 2 | 3 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P51 : 71 | 25:38 | 12 | 2 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 32 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 3 | 36:30 | 29 | 9,7 | 4,0 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 52,0% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 28:50 | 62 | 6,2 | 4,3 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 32,5% | 0,0% | 72,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 9:55 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 39:15 | 18 | 18,0 | 4,0 | 1,0 | 5,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 22:16 | 61 | 6,8 | 3,8 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 34,3% | 13,3% | 73,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 6 | 28:13 | 58 | 9,7 | 2,7 | 1,7 | 1,7 | 0,0 | 48,1% | 33,3% | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 2 | 19:05 | 8 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






