MaciejKoziol
13GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2022–2025
- 57 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 53pktw 7 meczach
- 7,6pktna mecz
- 6,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 184 min | 26:13 |
| Punkty | 53 | 7,6 |
| Zbiórki | 48 | 6,9 |
| — w ataku | 23 | 3,3 |
| — w obronie | 25 | 3,6 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 29 | 4,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 78 | 11,1 |
- 47,7%FG21 z 44 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 68,8%FT11 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 44 | 47,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 43 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 11 | 16 | 68,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P52 : 72 | 28:25 | 6 | 8 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 64 | 22:25 | 6 | 7 | 2 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 58 | 27:28 | 4 | 4 | 2 | |
| 19 lis 2024 | Z55 : 45 | 12:34 | 0 | 1 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P48 : 51 | 33:13 | 7 | 4 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z91 : 55 | 27:19 | 16 | 11 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | P58 : 64 | 32:07 | 14 | 13 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 57 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 19:02 | 13 | 2,6 | 4,2 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 54,5% | — | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 38:36 | 88 | 12,6 | 10,7 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 48,6% | 50,0% | 70,8% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 26:13 | 53 | 7,6 | 6,9 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 47,7% | 0,0% | 68,8% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 38:10 | 73 | 14,6 | 9,4 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | 59,6% | 100,0% | 69,6% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 33:11 | 126 | 15,8 | 9,4 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 52,5% | 0,0% | 48,9% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 32:23 | 97 | 12,1 | 10,3 | 2,4 | 1,8 | 0,4 | 52,1% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 36:59 | 134 | 16,8 | 12,1 | 2,3 | 2,1 | 0,1 | 53,1% | 0,0% | 56,6% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 33:48 | 151 | 16,8 | 13,1 | 3,3 | 1,2 | 0,1 | 52,8% | 60,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






