MaciejKrol
- 2021–2026
- 19 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 221pktw karierze
- 11,6pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 653 min | 34:21 |
| Punkty | 221 | 11,6 |
| Zbiórki | 69 | 3,6 |
| — w ataku | 15 | 0,8 |
| — w obronie | 54 | 2,8 |
| Asysty | 32 | 1,7 |
| Przechwyty | 18 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 27 | 1,4 |
| Przewinienia | 24 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 188 | 9,9 |
- 38,5%FG75 z 195 z gry
- 34,6%3P45 z 130 za trzy
- 78,8%FT26 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 75 | 195 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 30 | 65 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 45 | 130 | 34,6% |
| Rzuty wolne | 26 | 33 | 78,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 3 | 22:21 | 34 | 11,3 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 43,8% | 35,3% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 41:22 | 15 | 15,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 22,2% | 87,5% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 30:20 | 43 | 10,8 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 38,1% | 84,6% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 38:51 | 112 | 12,4 | 4,2 | 1,7 | 0,9 | 0,2 | 42,3% | 37,3% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 35:45 | 8 | 8,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 12,5% | 14,3% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 37:32 | 9 | 9,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






