MaciejKrol
11NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 19 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 112pktw 9 meczach
- 12,4pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 350 min | 38:51 |
| Punkty | 112 | 12,4 |
| Zbiórki | 38 | 4,2 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 32 | 3,6 |
| Asysty | 15 | 1,7 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 103 | 11,4 |
- 42,3%FG41 z 97 z gry
- 37,3%3P25 z 67 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 97 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 25 | 67 | 37,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P71 : 79 | 36:52 | 14 | 1 | 1 | |
| 21 maj 2022 | P62 : 77 | 34:22 | 16 | 5 | 0 | |
| 8 maj 2022 | Z106 : 75 | 44:04 | 10 | 8 | 4 | |
| 24 kwi 2022 | P67 : 78 | 48:00 | 16 | 7 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P80 : 86 | 43:01 | 9 | 8 | 2 | |
| 2 kwi 2022 | Z79 : 69 | 39:00 | 15 | 3 | 0 | |
| 20 mar 2022 | Z106 : 63 | 41:49 | 11 | 4 | 4 | |
| 12 mar 2022 | Z99 : 83 | 34:30 | 6 | 2 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z86 : 55 | 28:03 | 15 | 0 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 19 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 3 | 22:21 | 34 | 11,3 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 43,8% | 35,3% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 41:22 | 15 | 15,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 22,2% | 87,5% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 30:20 | 43 | 10,8 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 38,1% | 84,6% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 38:51 | 112 | 12,4 | 4,2 | 1,7 | 0,9 | 0,2 | 42,3% | 37,3% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 35:45 | 8 | 8,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 12,5% | 14,3% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 37:32 | 9 | 9,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






