MaciejKulik
- 2024–2026
- 44 mecze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 213pktw karierze
- 4,8pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1234 min | 28:03 |
| Punkty | 213 | 4,8 |
| Zbiórki | 231 | 5,3 |
| — w ataku | 37 | 0,8 |
| — w obronie | 194 | 4,4 |
| Asysty | 52 | 1,2 |
| Przechwyty | 44 | 1,0 |
| Bloki | 18 | 0,4 |
| Straty | 57 | 1,3 |
| Przewinienia | 98 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 347 | 7,9 |
- 35,7%FG80 z 224 z gry
- 32,8%3P41 z 125 za trzy
- 54,5%FT12 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 80 | 224 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 39 | 99 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 41 | 125 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 22 | 54,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 30:08 | 15 | 3,8 | 6,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 40,0% | 30,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 27:21 | 48 | 6,0 | 5,3 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 34,3% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 27:34 | 49 | 4,5 | 3,5 | 0,9 | 1,3 | 0,5 | 32,0% | 32,3% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:11 | 39 | 3,5 | 6,1 | 0,9 | 0,6 | 0,6 | 33,3% | 20,8% | 40,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 28:03 | 12 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 71,4% | 66,7% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 30:35 | 50 | 5,6 | 5,9 | 1,8 | 1,0 | 0,6 | 36,5% | 40,9% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






