MaciejKulik
41TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 11 meczach
- 3,5pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 26:11 |
| Punkty | 39 | 3,5 |
| Zbiórki | 67 | 6,1 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 58 | 5,3 |
| Asysty | 10 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 26 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 82 | 7,5 |
- 33,3%FG16 z 48 z gry
- 20,8%3P5 z 24 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 48 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 11 | 24 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 24 | 20,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z60 : 46 | 39:43 | 2 | 7 | 1 | |
| 7 cze 2025 | P33 : 43 | 31:33 | 3 | 5 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z51 : 48 | 30:53 | 4 | 9 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z90 : 57 | 28:41 | 5 | 15 | 2 | |
| 27 kwi 2025 | Z60 : 55 | 31:19 | 3 | 8 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z62 : 46 | 37:15 | 16 | 4 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z49 : 46 | 24:34 | 2 | 4 | 1 | |
| 23 mar 2025 | P47 : 49 | 16:45 | 0 | 4 | 2 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 65 | 24:15 | 2 | 8 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P50 : 77 | 23:08 | 2 | 3 | 1 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 30:08 | 15 | 3,8 | 6,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 40,0% | 30,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 27:21 | 48 | 6,0 | 5,3 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 34,3% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 27:34 | 49 | 4,5 | 3,5 | 0,9 | 1,3 | 0,5 | 32,0% | 32,3% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:11 | 39 | 3,5 | 6,1 | 0,9 | 0,6 | 0,6 | 33,3% | 20,8% | 40,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 28:03 | 12 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 71,4% | 66,7% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 30:35 | 50 | 5,6 | 5,9 | 1,8 | 1,0 | 0,6 | 36,5% | 40,9% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






