MaciejKulik
41TARGOWEK WARRIORSBaraże · 6WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 12pktw 1 meczu
- 12,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 28 min | 28:03 |
| Punkty | 12 | 12,0 |
| Zbiórki | 6 | 6,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 6 | 6,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 3,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 11 | 11,0 |
- 71,4%FG5 z 7 z gry
- 66,7%3P2 z 3 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 7 | 71,4% |
| Rzuty za dwa | 3 | 4 | 75,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 3 | 66,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P54 : 64 | 28:03 | 12 | 6 | 0 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 30:08 | 15 | 3,8 | 6,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 40,0% | 30,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 27:21 | 48 | 6,0 | 5,3 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 34,3% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 27:34 | 49 | 4,5 | 3,5 | 0,9 | 1,3 | 0,5 | 32,0% | 32,3% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:11 | 39 | 3,5 | 6,1 | 0,9 | 0,6 | 0,6 | 33,3% | 20,8% | 40,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 28:03 | 12 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 71,4% | 66,7% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 30:35 | 50 | 5,6 | 5,9 | 1,8 | 1,0 | 0,6 | 36,5% | 40,9% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






