MaciejPiotrowski
- 2022–2025
- 43 mecze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 375pktw karierze
- 8,7pktna mecz
- 8,5zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1283 min | 29:50 |
| Punkty | 375 | 8,7 |
| Zbiórki | 364 | 8,5 |
| — w ataku | 126 | 2,9 |
| — w obronie | 238 | 5,5 |
| Asysty | 54 | 1,3 |
| Przechwyty | 35 | 0,8 |
| Bloki | 24 | 0,6 |
| Straty | 76 | 1,8 |
| Przewinienia | 81 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 85 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 583 | 13,6 |
- 51,5%FG154 z 299 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 57,9%FT66 z 114 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 154 | 299 | 51,5% |
| Rzuty za dwa | 153 | 295 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 66 | 114 | 57,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 6 | 30:18 | 40 | 6,7 | 5,7 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 48,5% | — | 53,3% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 31:42 | 83 | 10,4 | 8,5 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 54,5% | 50,0% | 52,6% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 32:59 | 93 | 13,3 | 10,0 | 1,9 | 1,3 | 0,7 | 54,0% | — | 75,8% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 9 | 33:35 | 77 | 8,6 | 11,2 | 1,8 | 1,0 | 0,3 | 45,7% | 0,0% | 56,5% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 6 | 23:39 | 39 | 6,5 | 5,3 | 1,2 | 1,0 | 1,2 | 64,3% | 0,0% | 23,1% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 6 | 28:45 | 43 | 7,2 | 9,8 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 46,2% | — | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






