MaciejPomianowski
8NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 2WBA
- 2021–2024
- 49 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 49pktw 10 meczach
- 4,9pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 251 min | 25:08 |
| Punkty | 49 | 4,9 |
| Zbiórki | 39 | 3,9 |
| — w ataku | 15 | 1,5 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 28 | 2,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 9 | 0,9 |
| Przewinienia | 26 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 89 | 8,9 |
- 41,0%FG16 z 39 z gry
- 42,9%3P6 z 14 za trzy
- 78,6%FT11 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 39 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 11 | 14 | 78,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z74 : 61 | 16:58 | 6 | 1 | 0 | |
| 28 maj 2023 | Z72 : 57 | 21:01 | 2 | 1 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z57 : 41 | 12:31 | 3 | 1 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z78 : 59 | 28:22 | 0 | 10 | 3 | |
| 1 kwi 2023 | Z82 : 54 | 31:10 | 13 | 6 | 5 | |
| 25 mar 2023 | P64 : 68 | 26:41 | 5 | 6 | 4 | |
| 12 mar 2023 | Z75 : 69 | 41:13 | 9 | 5 | 4 | |
| 4 mar 2023 | Z93 : 88 | 38:13 | 6 | 7 | 5 | |
| 4 lut 2023 | P61 : 68 | 35:07 | 5 | 2 | 6 | |
| 29 sty 2023 | Z65 : 61 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 49 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 39:58 | 7 | 7,0 | 14,0 | 9,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | 16,7% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 8 | 20:30 | 13 | 1,6 | 1,5 | 1,8 | 1,1 | 0,0 | 38,5% | 40,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 22:45 | 24 | 3,0 | 2,9 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 25:08 | 49 | 4,9 | 3,9 | 2,8 | 0,7 | 0,1 | 41,0% | 42,9% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 25:56 | 15 | 3,0 | 5,2 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 27,8% | 0,0% | 55,6% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 41:40 | 21 | 10,5 | 10,0 | 5,0 | 2,0 | 0,5 | 52,6% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 32:26 | 42 | 5,3 | 4,3 | 1,9 | 0,8 | 0,3 | 28,9% | 7,7% | 65,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 26:07 | 26 | 5,2 | 4,8 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 28,0% | 20,0% | 90,9% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 41:16 | 9 | 9,0 | 7,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 33:38 | 10 | 10,0 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 41,7% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






