MaciejRasiński
41FASOLKITagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 109 meczów w karierze
- 14 sezonów
- 3 drużyny
- 32pktw 5 meczach
- 6,4pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 134 min | 26:44 |
| Punkty | 32 | 6,4 |
| Zbiórki | 21 | 4,2 |
| — w ataku | 7 | 1,4 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 7 | 1,4 |
| Przechwyty | 5 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 7 | 1,4 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 24 | 4,8 |
- 29,8%FG14 z 47 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 47 | 29,8% |
| Rzuty za dwa | 12 | 30 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 cze 2021 | P50 : 54 | 34:17 | 7 | 6 | 1 | |
| 5 cze 2021 | Z53 : 42 | 29:25 | 4 | 2 | 3 | |
| 4 cze 2021 | P47 : 67 | 28:26 | 6 | 7 | 0 | |
| 3 cze 2021 | Z50 : 38 | 22:43 | 7 | 4 | 1 | |
| 30 maj 2021 | P54 : 65 | 18:51 | 8 | 2 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 109 meczów · 14 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 26:48 | 11 | 3,7 | 5,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 41,7% | 20,0% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 27:35 | 67 | 6,7 | 5,0 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 39,7% | 32,0% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 35:25 | 82 | 11,7 | 6,6 | 1,6 | 1,4 | 0,1 | 58,1% | 31,6% | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 30:14 | 52 | 5,8 | 5,1 | 1,1 | 1,0 | 0,2 | 29,6% | 15,4% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 7 | 32:26 | 39 | 5,6 | 6,9 | 1,6 | 1,9 | 0,1 | 25,9% | 20,7% | 75,0% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 30:10 | 9 | 9,0 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 31:51 | 100 | 10,0 | 6,5 | 1,7 | 1,4 | 0,1 | 33,6% | 27,9% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 27:12 | 79 | 7,9 | 4,4 | 1,3 | 1,3 | 0,5 | 47,8% | 26,3% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 24:01 | 25 | 2,8 | 3,9 | 1,1 | 0,7 | 0,0 | 18,6% | 15,8% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 21:37 | 46 | 5,1 | 3,8 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 36,7% | 28,6% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 10 | 22:38 | 61 | 6,1 | 3,8 | 1,5 | 1,1 | 0,0 | 33,8% | 19,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 6 | 28:37 | 33 | 5,5 | 3,7 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 34,9% | 11,8% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 21:09 | 25 | 4,2 | 3,3 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 12,5% | 44,4% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 26:44 | 32 | 6,4 | 4,2 | 1,4 | 1,0 | 0,4 | 29,8% | 11,8% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 7 | 36:50 | 93 | 13,3 | 7,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 21,1% | 52,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






