Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 33 min | 32:43 |
| Punkty | 6 | 6,0 |
| Zbiórki | 9 | 9,0 |
| — w ataku | 3 | 3,0 |
| — w obronie | 6 | 6,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 2 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 3,0 |
| Przewinienia | 2 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 5 | 5,0 |
- 16,7%FG2 z 12 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty za dwa | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 lis 2021 | Z69 : 54 | 32:43 | 6 | 9 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






