MaciejStaszewski
13POST PRIME1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 190pktw 14 meczach
- 13,6pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 533 min | 38:04 |
| Punkty | 190 | 13,6 |
| Zbiórki | 101 | 7,2 |
| — w ataku | 36 | 2,6 |
| — w obronie | 65 | 4,6 |
| Asysty | 28 | 2,0 |
| Przechwyty | 12 | 0,9 |
| Bloki | 6 | 0,4 |
| Straty | 33 | 2,4 |
| Przewinienia | 35 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 52 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 226 | 16,1 |
- 55,2%FG74 z 134 z gry
- 0,0%3P0 z 8 za trzy
- 70,0%FT42 z 60 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 134 | 55,2% |
| Rzuty za dwa | 74 | 126 | 58,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 42 | 60 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P57 : 62 | 45:08 | 20 | 5 | 1 | |
| 9 cze 2024 | P40 : 66 | 37:43 | 9 | 10 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z70 : 63 | 37:04 | 9 | 4 | 4 | |
| 19 maj 2024 | Z84 : 74 | 41:28 | 27 | 6 | 4 | |
| 12 maj 2024 | Z72 : 66 | 43:23 | 10 | 7 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z73 : 59 | 40:38 | 10 | 5 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P47 : 67 | 43:46 | 11 | 8 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | Z75 : 68 | 31:13 | 19 | 6 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P73 : 76 | 34:01 | 9 | 6 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P85 : 90 | 47:27 | 9 | 11 | 4 | |
| 10 mar 2024 | Z74 : 70 | 34:58 | 20 | 14 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z64 : 46 | 38:10 | 11 | 8 | 3 | |
| 25 lut 2024 | P56 : 92 | 32:31 | 16 | 6 | 5 | |
| 18 lut 2024 | Z51 : 45 | 25:26 | 10 | 5 | 0 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






