MaciekKulik
21HAWAJSKI SNIEG3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2024
- 76 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 82pktw 6 meczach
- 13,7pktna mecz
- 8,2zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 233 min | 38:48 |
| Punkty | 82 | 13,7 |
| Zbiórki | 49 | 8,2 |
| — w ataku | 13 | 2,2 |
| — w obronie | 36 | 6,0 |
| Asysty | 14 | 2,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 21 | 3,5 |
| Przewinienia | 14 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 78 | 13,0 |
- 38,1%FG32 z 84 z gry
- 34,8%3P16 z 46 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 84 | 38,1% |
| Rzuty za dwa | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 16 | 46 | 34,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach HAWAJSKI SNIEG. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 lut 2022 | P46 : 52 | 39:46 | 13 | 9 | 2 | |
| 23 sty 2022 | Z91 : 55 | 30:11 | 13 | 10 | 3 | |
| 15 sty 2022 | P47 : 54 | 35:30 | 3 | 7 | 3 | |
| 5 gru 2021 | P52 : 70 | 48:00 | 16 | 9 | 3 | |
| 27 lis 2021 | P49 : 50 | 39:28 | 17 | 5 | 1 | |
| 13 lis 2021 | Z76 : 75 | 39:53 | 20 | 9 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 9 | 39:36 | 126 | 14,0 | 7,3 | 2,8 | 1,2 | 1,0 | 41,5% | 33,3% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 36:30 | 126 | 11,5 | 5,2 | 1,0 | 0,4 | 1,2 | 33,9% | 35,1% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 43:09 | 161 | 14,6 | 7,4 | 1,6 | 0,8 | 0,9 | 33,9% | 29,7% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 32:52 | 127 | 12,7 | 4,0 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 37,3% | 32,4% | 53,6% |
| UNBA 503. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 12 | 40:05 | 148 | 12,3 | 7,1 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 70,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 6 | 38:48 | 82 | 13,7 | 8,2 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 38,1% | 34,8% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HAWAJSKI SNIEG | 5 | 44:35 | 98 | 19,6 | 8,4 | 2,2 | 1,6 | 0,6 | 45,8% | 28,9% | 78,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HAWAJSKI SNIEG | 4 | 40:45 | 37 | 9,3 | 12,0 | 2,0 | 1,0 | 0,5 | 31,3% | 23,5% | 60,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 29:49 | 57 | 7,1 | 8,8 | 3,3 | 1,6 | 1,0 | 28,9% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






