MaksKukuc
- 2025–2026
- 19 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 170pktw karierze
- 8,9pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 576 min | 30:19 |
| Punkty | 170 | 8,9 |
| Zbiórki | 101 | 5,3 |
| — w ataku | 20 | 1,1 |
| — w obronie | 81 | 4,3 |
| Asysty | 28 | 1,5 |
| Przechwyty | 13 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 38 | 2,0 |
| Przewinienia | 38 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 148 | 7,8 |
- 33,7%FG55 z 163 z gry
- 27,4%3P26 z 95 za trzy
- 64,2%FT34 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 163 | 33,7% |
| Rzuty za dwa | 29 | 68 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 26 | 95 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 34 | 53 | 64,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 5 | 28:27 | 44 | 8,8 | 4,2 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 36,4% | 29,2% | 55,6% |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 32:25 | 5 | 5,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | — |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 30:37 | 72 | 9,0 | 6,3 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | 31,9% | 24,4% | 64,3% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 28:11 | 13 | 13,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 66,7% | 83,3% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 4 | 32:05 | 36 | 9,0 | 6,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 30,8% | 27,3% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






