MaksKukuc
15DRUZYNA WYBUCH2. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 19 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 72pktw 8 meczach
- 9,0pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 245 min | 30:37 |
| Punkty | 72 | 9,0 |
| Zbiórki | 50 | 6,3 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 45 | 5,6 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 68 | 8,5 |
- 31,9%FG22 z 69 z gry
- 24,4%3P10 z 41 za trzy
- 64,3%FT18 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 69 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 12 | 28 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 10 | 41 | 24,4% |
| Rzuty wolne | 18 | 28 | 64,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P46 : 68 | 35:31 | 15 | 5 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z71 : 51 | 35:02 | 8 | 18 | 4 | |
| 15 lis 2025 | P61 : 70 | 35:57 | 7 | 3 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z69 : 54 | 35:02 | 11 | 7 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 paź 2025 | P51 : 84 | 41:37 | 11 | 5 | 2 | |
| 4 paź 2025 | P47 : 73 | 37:37 | 15 | 10 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | P29 : 59 | 24:11 | 5 | 2 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 19 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 5 | 28:27 | 44 | 8,8 | 4,2 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 36,4% | 29,2% | 55,6% |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 32:25 | 5 | 5,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | — |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 30:37 | 72 | 9,0 | 6,3 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | 31,9% | 24,4% | 64,3% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 28:11 | 13 | 13,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 66,7% | 83,3% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 4 | 32:05 | 36 | 9,0 | 6,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 30,8% | 27,3% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






