MaksMatyjasik
- 2024–2026
- 32 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 412pktw karierze
- 12,9pktna mecz
- 8,2zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1196 min | 37:23 |
| Punkty | 412 | 12,9 |
| Zbiórki | 261 | 8,2 |
| — w ataku | 49 | 1,5 |
| — w obronie | 212 | 6,6 |
| Asysty | 59 | 1,8 |
| Przechwyty | 23 | 0,7 |
| Bloki | 8 | 0,3 |
| Straty | 68 | 2,1 |
| Przewinienia | 34 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 127 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 378 | 11,8 |
- 41,0%FG150 z 366 z gry
- 17,3%3P14 z 81 za trzy
- 49,2%FT98 z 199 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 150 | 366 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 136 | 285 | 47,7% |
| Rzuty za trzy | 14 | 81 | 17,3% |
| Rzuty wolne | 98 | 199 | 49,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 7 | 33:34 | 65 | 9,3 | 5,9 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 37,5% | 9,1% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 34:28 | 110 | 12,2 | 7,2 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 48,3% | 21,1% | 39,3% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 29:00 | 8 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | — |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 6 | 39:20 | 101 | 16,8 | 9,0 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 46,3% | 31,6% | 58,3% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 42:43 | 125 | 15,6 | 11,3 | 2,5 | 0,6 | 0,3 | 35,6% | 11,5% | 52,1% |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 44:04 | 3 | 3,0 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






